Veľko a maloobchod s čalúnickým materiálom
  • English
  • Deutsch

Striekacie horľavé

Unilep Spray H11

Tradičné striekacie, rozpúšťadlové, kontaktné lepidlo pre obojstranné lepenie PUR pien, textilu, dreva a ďalších čalúnnických materiálov. Univerzálne použitie, nie je určené pre extrémne namáhavé spoje. Farba: červená.

Unilep Spray H22

Striekacie rozpúšťadlové, kontaktné lepidlo pre obojstranné kontaktné lepenie nábytkárskych materiálov (post-forming) a pre lepenie koženiek, textílií, gumy, kože, PUR pien, na auto čalúnenie a obdobných materiálov navzájom alebo na kov či drevo. Unilep Spray H22 dobre lepí na savé aj nesavé podklady. Výhodou lepidla je predĺžená otvorená doba až na 30 minút po uschnutí lepidla. Spoj zlepený lepidlom Unilep Spray H22 odoláva zvýšenej teplote do 90°C. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný. Farba: nažltlo mliečna.

Tužidlo Leabond SBS

Používa sa ako pomalá sieťujúca prísada (tužidlo) do rozpúšťadlových lepidiel na bázi polyuretánov alebo chloroprenového kaučuku. Spracovateľnosť zmesi cca 8 hod. Po zaschnutí lepidla spôsobuje významný rast tepelnej a chemickej odolnosti spoja, zvýšenie priľnavosti k podkladu a jeho vodeodolnosti. Odporúčame ho k lepidlu H22.

Unilep riedidlo

Riedidlo Unilep je určené k znižovaniu viskozity lepidiel, používa sa tiež na čistenie pracovného náradia. Riedidlo má minimalizovaný obsah aromatických uhľovodíkov, ktoré sú škodlivé pre ľudské zdravie.

Spray-Kon B707

Lepidlo aktivované tlakom, ktoré sa nanáša striekaním. Spája drevo, drevotrieskové dosky, MDF, DTD, polyuretánové peny, lamináty, väčšinu plastov, ABS, slené vlákno, väčšinu kovov, korok, podlahové krytiny PVC, plsť a ďalšie.

STRIEKACIE LEPIDLÁ HORĽAVÉ
UNILEP SPRAY H 11 1 l
UNILEP SPRAY H 11 10 l
UNILEP SPRAY H 11 25 l
UNILEP SPRAY H 22 1 l
UNILEP SPRAY H 22 10 l
UNILEP SPRAY H 24 1 l
Tužidlo Leabond SBS 250 ml do H22
UNILEP RIEDIDLO 1 l do H11
UNILEP RIEDIDLO 10 l do H11
Spray-Kon B707 500ml