Veľko a maloobchod s čalúnickým materiálom
  • English
  • Deutsch

Poťahové látky FibreGuard Pro - na objednávku


FibreGuard Pro sú poťahové látky s vysokou pridanou hodnotou, ktoré boli vyvinuté pre hotely, reštaurácie, bary a iné priestory s vysokými nárokmi, ale taktiež pre náročného klienta do domácnosti.

Tieto textílie sú ľahko čistiteľné, odolné voči kvapalinám, po čistení nezostávajú škvrny, eliminujú zápach a sú extrémne odolné.

High Performance Stain Free Technology.
FibreGuard látky sú recyklovateľné.FIBREGUARD PRO LÁTKY SÚ PRATEĽNÉ

Neustálym testovaním sme zaistili, že luxusný dotyk, bohaté farby a rozmerová stabilita samotnej textílie sú zachované aj počas procesu prania a počas celej životnosti výrobku.
ANTIMIKROBIÁLNE LÁTKY, KTORÉ ROBIA SVOJU PRÁCU
Antimikrobiálne vlastnosti aplikované počas procesu výroby látok poskytujú látkam FibreGuard Pro mimoriadnu úroveň bezpečnosti a chránia každého kto sa ich dotkne pred choroboplodnými zárodkami a baktériami.
Antimikrobiálne vlastnosti v látkach FibreGuard Pro ničia mikroorganizmy ako baktérie, prvoky, huby, plesne.
Preto sú textílie FibreGuard Pro perfektnými spoločníkmi v náročných podmienkach, ako sú obytné domy, hotely a zdravotnícke prostredia
NEZAMENITEĽNÝ LUXUS, NEPOPIERATEĽNÁ ŽIVOTNOSŤ

Látky FibreGuard Pro sú plne priedušné a sú príjemné na dotyk, ideálne na čalúnenie a aplikácie na príslušenstve. Tkaniny FibreGuard Pro sú ďalším krokom v antimikrobiálnych tkaninách: spĺňajú každú podmienku na dôkladnú hygienu, napriek tomu nádherne jemné na dotyk.